Pro levné, zdravé a kvalitní vytápění volejte 603 331 280 nebo pište na info@zelenypes.cz

Kontakt

Kancelář:
Hlávková 447/5
702 00, Ostrava-Přívoz

Tel. číslo: +420 603 331 280
E-mail: info@zelenypes.cz

O společnosti

Zelený pes, o. s. je obchodně-poradenskou a školící společností. Společnost si dala za cíl dosáhnout minimálně 20 % úspory na energiích za pomocí použití technologií, které jsou nízkonákladové, přinášejí lidem úsporu peněz a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Z historie vzniku společnosti od roku 2005 jsme se soustředili na pomoc lidem. V důsledku rozvoje jsme se zaměřili na ideální optimalizaci nákladů na energie pro domácnosti, firmy a státní zařízení. V roce 2012 jsme přišli s projektem FVE na střechy škol a firem, které především spotřebovávají elektrickou energii během denního provozu.

Poté jsme přistoupili k nabídce optimalizace nákladů na energie pomocí změny dodavatele. Za nejúčinnější metodu úspory energie vynakládané na vytápění považujeme infrapanely. S touto technologií lze dosáhnout až 87 % úspory výdajů na vytápění, což výrazně uspoří peníze každému subjektu. Pro ohřev vody jsou k dispozici technologie s vysokou úsporou. Nové zájemce o tyto technologie informujeme přímým kontaktem s naší společností. 


Kontaktní formulář