Pro levné, zdravé a kvalitní vytápění volejte 603 331 280 nebo pište na info@zelenypes.cz

Novinky

Polovina prázdnin
31.07.2017

 Od zítřejšího dne mají školáci už polovinu prázdnin za sebou. Teď na všechny rodiče, kteří mají děti školou povinné, začne dopadat starost - zajistit vše potřebné pro své děti do blížícího se školního roku, který už pomalu ale jistě začne klepat na dveře. více informací »

Alergie trápí mnoho lidí
25.07.2017

 Tak už máte polovinu toho zlého času za sebou. Času, kdy Vás trápily kvetoucí stromy, květiny a také sečení trávy. Někteří lidé mají alergii na zvířata, a tak si k jejich smůle nemůžou pořídit ani domácího mazlíčka. Nejhorší však je alergie na prach, který může být mnohdy přítomný všude tam, kde se člověk pohybuje. více informací »

Jak se zbavit plísně?
19.07.2017

Koupili jste si byt, je pěkně vymalovaný, ale jednoho rána se vzbudíte, koukáte na zeď a ta je plná ohavné, nehezké plísně. Jak je to možné? Kde se stala chyba? Ta plíseň tam už patrně musela být dřív. Byla však schovaná pod malbou, pod omítkou a Vás teď nemile překvapila. Co s tím? více informací »

Chata nebo chalupa
13.07.2017

Už jste si položili někdy otázku, jestli je lepší si postavit novou chatu, koupit chatu či dokonce pořídit starou chalupu? Vezmeme to od konce a začneme zmíněnou chalupou – chalupa určitě navodí příjemný pocit doby minulé, kdy dávno v této chalupě někdo bydlel, někdo, pro něhož byla každodenním obydlím a vy jakožto člověk, který tuto chatu zdědil nebo koupil, se dostáváte do příjemného pocitu dávné doby. více informací »

Rekonstrukce a stavby
07.07.2017

Právě v tomto letním období mají všichni lidé plné ruce práce při rekonstrukci svých obydlí nebo při výstavbě svého nového rodinného domu. V tomto letním čase se ideálně daří dokončovat a zvládat všechny druhy práce, které souvisí se stavební činností. více informací »

Dovolená snů u moře
30.06.2017

Také se už těšíte na to, jak vyrazíte na svoji dovolenou snů u moře, o které se Vám celý rok zdálo a pro kterou jste se nakonec rozhodli? Taková dovolená snů u moře v provedení all inclusive na 10 dní, pro dvě osoby, letecky, když se zadaří, tak ji můžeme pořídit dohromady za 30 000 Kč. více informací »

Dotace na teplo
23.06.2017

Co je to dotace? Je to vlastně takový nevděčný dar. Dostanete dar, za který musíte stejně zaplatit. Když dostanete 10 Kč, tak v konečném důsledku za těchto 10 Kč zaplatíte možná 100 Kč nebo i více. Jak je to možné? Odpověď je jednoduchá. více informací »

Infrapanely se používají už 50 let – princip infravytápění je mnohem starší
16.06.2017

To, že první poznatky o infravytápění a samotný vznik infrapanelů se datuje do roku 1967, kdy tato technologie vznikla v Japonsku, je neměnná skutečnost. Princip infravytápění už sahá do mnohem hlubší minulosti, můžeme říct, že už na hradech a zámcích se používala kachlová kamna, která fungují obdobně jako infrapanely. více informací »

100% úspěch, naší zákazníci jsou spokojení
08.06.2017

Při takovém pěkném počasí, které vládne posledních pár dnů, si už nikdo ani nevzpomene, jaká byla tuhá zima v lednu, kdy rtuť teploměru padala k -30°C. Dnes je to přesně naopak a rtuť teploměru se šplhá k +30°C a k nám se blíží opět tropická vedra. více informací »

Jak ušetřit peníze za lázeňský pobyt
01.06.2017

Patříte také do kategorie lidí, kteří jsou bohužel nuceni svým zdravotním stavem alespoň jednou ročně zajet do lázní? Pokud ano, tak je tento článek určen právě pro Vás. Pokud patříte do té kategorie lidí, kteří mají lázně plně hrazené pojišťovnou, jste šťastlivec. více informací »

Tepelné čerpadlo – složitý stroj
26.05.2017

 Již v předešlých článcích jsme se zaměřili na tepelná čerpadla. Vyjádřili jsme se spíše kriticky, ale bohužel je to dáno tím, že klienti, které potkáváme, mají osobní zkušenosti s tepelným čerpadlem a sami si na něj velice stěžují. více informací »

Moderní bydlení
19.05.2017

Mnoho rodin svůj rodinný dům považuje za moderní bydlení. Celoevropský trend je vlastnit svůj rodinný dům s kouskem zahrádky, kde člověk může příjemně relaxovat. Doba, kdy se stavěly obrovské vily je už dávno pryč. více informací »

Infrapanely pro zdraví
12.05.2017

S příchodem jara přichází i nová životní síla, kterou spousta z nás použije k vytváření nových hodnot. Někteří začnou s výstavbou rodinného domu, jiní naopak tuto energii předají do svého zdraví. Zaměří se třeba na aktivní sport a zdravou stravou. Prostě a jednoduše hodně lidí změní svůj životní styl právě s přicházejícím jarem. více informací »

Tepelné čerpadlo
05.05.2017

Drahá věc na pořízení a ještě dražší na provoz - to lze všeobecně říct o jakémkoliv tepelném čerpadle. Od 1. 1. 2017 musí každé tepelné čerpadlo projít pravidelnou roční revizní kontrolou, která je daná předpisem a nařízením Evropské Unie. více informací »

Jak si dopřát teplo v koupelně
30.04.2017

Koupelna je místnost, kterou všichni rádi navštěvujeme. Mnoho z nás se v této místnosti dokáže uvolnit a pořádně zrelaxovat. Mezi největší vyznávače koupelnového relaxu patří především ženy. více informací »

« Předchozí | 1-15 z 136 | Následující »


Kontaktní formulář