Pro levné, zdravé a kvalitní vytápění volejte 603 331 280 nebo pište na info@zelenypes.cz

Novinky

Ušetřit za topení
24.04.2017

Podle posledních informací z televizních zpráv si lidé v letošním roce připlatí za topení. U plynů cca o 20% navíc, u elektrické energie a tuhých paliv o 10% navíc. více informací »

Infrapanel
18.04.2017

Pokud jste se už setkali s názvem infrapanel, nebo jste jen náhodně přišli na tyto stránky, určitě by Vás mohlo zajímat, co to ten infrapanel vlastně je a především jak funguje. více informací »

Malování
10.04.2017

Protože se blíží Velikonoce, spousta lidí se už těší na malování vajíček a výzdobu svého obydlí. Nejvíce nadšené z malování jsou děti, které se ve školce nebo ve škole tomuto předmětu nejvíce věnují. Jejich krásné výtvory pak ozdobí nejen třídu, chodbu ale především také domov, kde bydlí. více informací »

Vyúčtování
04.04.2017

Po letošní zimě budeme mít dražší vyúčtování nákladů spojených s vytápěním. U některých domácností tyto náklady stouply o 15-30% z původních průměrných nákladů na vytápění. více informací »

Jak správně změřit teplotu?
29.03.2017

To období známe velice dobře, zima pomalu končí a začíná se probouzet jaro. To je takové ideální období, ve kterém rozdíly a teplotní výkyvy přinášejí neblahý dopad na naše zdraví, a to zejména častým výskytem angín. S tím někdy souvisí i teplota, ale tělesnou teplotu dnes měřit nebudeme. více informací »

Levná elektrická energie, chcete mít tu nejlepší cenu za elektrickou energii?
23.03.2017

Je to jednoduché a prosté, asi před 35 lety bylo velice moderní mít kolo. A u každého takového kola se dalo zapnout dynamo, které nám dokázalo dodat elektrickou energii do předního i zadního reflektoru. více informací »

Kotlíkové dotace
20.03.2017

Pro všechny fanoušky, kteří rádi topí tuhými palivy, přišla skvělá zpráva. Máme tu opět kotlíkové dotace, na které je vyčleněno něco přes 3 miliardy korun. To je přece výborná zpráva! více informací »

Srovnání infravytápění a tepelného čerpadla
17.03.2017

Tak už máme první překvapivé výsledky. Překvapivé především pro rodinu a přátele našeho zákazníka, který si u naší společnosti zakoupil infrapanely a zjistil, jak velký přínos mu tato technologie přinesla. více informací »

Dům, ve kterém nemusíte topit a přesto je v něm teplo
13.03.2017

Tak to je sen snad každého majitele domu či bytu. Mít doma teplo, netopit a hlavně za teplo nic neplatit. Je to vůbec možné? Byli jsme velice překvapeni, ale opravdu to možné je. více informací »

Slavíme 50 let infravytápění
07.03.2017

 Letos je to už 50 let od doby, kdy bylo poprvé zjištěno, jak fungují infrategnologie. Jako první se této technologii začal věnovat japonský vědec a doktor Tadashi Ishikawa, který v té době vyvinul první model infračervené tepelné kabiny. Zkoumal zejména vliv a pozitivní dopad na lidský organismus. více informací »

Čistý vzduch v Ostravě – hledáte, ale nenajdete
03.03.2017

Jsou to spíš výjimečné chvíle, kdy se pročistí ostravský vzduch. Jako například před pár dny - Ostravou se zrovna prohnal pořádný vichr, který pročistil ovzduší a odnesl prach a další nečistoty z města pryč. Nečistoty, které nám způsobují dávivý kašel či dokonce štiplavé slzy v očích. více informací »

Jaký je rozdíl mezi infrapanely a podlahovým vytápěním?
27.02.2017

Tuhle otázku si zajisté pokládá mnoho lidí, většina si však odpoví, že když je podlaha teplá, tak je to příjemné a uklidňující. Otázkou nadále zůstává, jestli je podlahové vytápění příjemné a zároveň zdraví prospěšné. více informací »

Venku klepe slunce na dveře, ale někteří ho už mají doma
21.02.2017

 Naštěstí nám ty nepříjemné mrazy už odzvonily. Třeskutá zima, která panovala v lednu a ještě i na začátku února, by už snad definitivně mohla být pryč. více informací »

Co s plísní? – osobní zkušenost našeho klienta
17.02.2017

Bydlím ve starém domě z roku 1928. Tento dům nikdy nebyl zateplen. Jeho tepelná ztráta činí 17,5 kW a není tedy vůbec jednoduché jej vytopit. více informací »

Jak jsem topil a netopil - příběh pana Burdy
10.02.2017

Sedím si pěkně v teple a na záda mi svítí umělé sluníčko, je mi tak příjemně. Opět jsem měl velké štěstí, už nemusíme mrznout. Podívám-li se na teploměr za oknem, vidím, že venku je právě -8 stupňů, tato teplota se však přes den příliš nezvedá. Možná si říkáte, proč to píšu, vždyť každá stavba má dnes topení, proč bychom měli mrznout? Tuto otázku byste si ale nepoložili, kdybyste znali můj dům a můj příběh. více informací »

« Předchozí | 16-30 z 136 | Následující »


Kontaktní formulář